Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Muszaki - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 850 zł27,08 m² 68,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy bezpośrednio (wynajem instytucjonalny) do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta przy ulicy Jagiellończyka 22, po kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²192 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Olsztyna, zlokalizowany przy Placu Konsulatu, w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal o powierzchni 192.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²284 m² 5 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy Nidzica, ul. Traugutta 18 (przy sklepie Stokrotka) Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 284 m , usytuowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²230 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia lokalu, który znajduje się w Napiwodzie - miejscowości przy głównej trasie Nidzica- szczytno, gdzie sezonie jest b.duży ruch na trasie w stronę Szczytna, co sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł114 m² 25,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowy lokal /magazyn / warsztat Każda kondygnacja posiada 57m2. Wejście z poziomu zero, szerokość 90cm i 100cm. Magazyn połączony z zapleczem biurowym i socjalnym, szatnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Centaurus na wynajem Olsztyn Biuro dom Nieruchomości oferuje Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowym budynku Centaurus w centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 36.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł69,70 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza 50a. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze i składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Olsztyn(Muszaki + 46 km)

77,55 zł/m²24,50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o łącznej powierzchni 24,5 m2. Lokal znajduje się na parterze w biurowcu Posiada 1 pokój biurowy , przedzielony ścianką. Do dyspozycji najemcy jest toaleta. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 456 zł136,40 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 136,4 m2 na parterze budynku handlowo-usługowego, położonego w doskonałej lokalizacji - centrum Szczytna przy ul. Polskiej 47. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

932 zł54,80 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Nidzicy przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Muszaki

Muszaki,warmińsko-mazurskie

600 zł70 m² 8 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na I lub II piętrze (oba identyczne) w domku wielorodzinnym. Dom położony jest w cichej i spokojnej miejscowości Muszaki ok. 12 km od Nidzicy. Mieszkania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij