Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Muszaki - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn(Muszaki + 46 km)

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębika

Olsztyn(Muszaki + 46 km)

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 64m2, położone na parterze w budynku przy ul. Gębika 71 w Olsztynie. Dwa mniejsze pokoje wymagają odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn(Muszaki + 46 km)

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Olsztyn(Muszaki + 46 km)

1 700 zł47,90 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia dla studentów i osób pracujących, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 47,9m2. Wewnątrz znają się dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn(Muszaki + 46 km)

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy Apartament o pow. 34m2, położony na siódmym piętrze w nowo wybudowanym Apartamentowcu, znajdujący się niedaleko centrum w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn(Muszaki + 46 km)

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Calamo Park Wolne od 1 sierpnia (nie od września lub października) Z materacy do prania zostały zdjęte pokrowce. Nowe meble zostaną dostawione. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz posiadamy przestronne, słoneczne Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,00 m 2 , położone przy al. Warszawskiej 86,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Muszaki

Muszaki,warmińsko-mazurskie

600 zł70 m² 8 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na I lub II piętrze (oba identyczne) w domku wielorodzinnym. Dom położony jest w cichej i spokojnej miejscowości Muszaki ok. 12 km od Nidzicy. Mieszkania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij