Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Muszaki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

119 000 zł2 200 m² 54,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znaleźliśmy trop i prowadzi prosto do wyjątkowej działki! Cisza, przestrzeń i świeże powietrze, a jednocześnie szybki dojazd do pracy, szkoły czy sklepu. Idealne miejsce na dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Małszewo

Małszewo(Muszaki + 25 km)

90 000 zł3 160 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rolno-budowlane w Małszewie z zapewnionym dostępem do jeziora Małszewskiego. W sprzedaży posiadamy 8 działek o powierzchniach i cenach: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedwabno

Jedwabno(Muszaki + 20 km)

340 000 zł3 500 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren położony na górce w miejscowości Jedwabno , częściowo po bokach porośnięty sosną, świerkiem i brzozą. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Małszewo

Małszewo(Muszaki + 25 km)

330 240 zł2 752 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Na sprzedaż urokliwa działka nad jeziorem w miejscowości Małszewo. Działka rekreacyjna (267/9) o powierzchni około 2752 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olszewo

Olszewo(Muszaki + 16 km)

112 000 zł4 318 m² 25,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informację pod nr   . MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 4318 m2 o wymiarach   m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zawady

Zawady(Muszaki + 4 km)

450 000 zł10 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową w Zawadach, gm. Janowo, pow. nidzicki. Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana nr. ewid. 22, pow. 1,08 ha. Działka częściowo zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Waszulki

Waszulki(Muszaki + 10 km)

333 630 zł7 414 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o dużym potencjale inwestycyjnym, o powierzchni 7 414 mkw., położony w miejscowości Waszulki, w gminie Nidzica. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wikno

Wikno(Muszaki + 14 km)

359 000 zł2 343 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Być może dla całego świata to tylko działka ale dla Ciebie może być ona całym światem! Mamy do sprzedania działkę tuż przy lesie nad jeziorem Omulew w odległości od plaży ok. 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jabłonka

Jabłonka(Muszaki + 15 km)

182 700 zł1 218 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku? Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 12,18 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Siemianowo